Kategorie:

Zákroky estetické chirurgie

    Když se vyslov pojem „plastická chirurgie“, každému jednomu z nás se vybaví něco jiného. Jeden si to okamžitě spojí se zvětšením prsou, jiný zase s invazivním odstraněním tuku z problémových partií. Ať už máte asociaci s čímkoliv, nemění to nic na faktu, že nabídka plastických operací většiny plastických (či jiným slovem estetických) chirurgií je mnohem širší. Odstranění převislé kůže očních víček, vyhlazení vrásek, zmenšení nosu, „přilepení“ odstátých uší či depilace laserem jsou jen několik málo dalších zástupců z kategorie žádaných estetických zákroků.
V Lékařském domě v Praze 7, respektive na jejich oddělení estetické chirurgie, můžete tyto operace plus mnoho dalších klidně podstoupit. Co může být pro mnohé novinka a lákadlo zároveň, avšak s klasickým pojímáním plastické chirurgie příliš nesouvisející, je také permanentní prodlužování řas! Pro více informací navštivte internetovou adresu www.plasticka-chirurgie.us.  
Vybrat si v dnešní době kvalitní plastickou chirurgii může být těžké. Je to naprosto přirozené, že se každý snaží přilákat co nejvíce zákazníků, ovšem někteří toho naslibují hory doly a potom kde nic, tu nic. Pro zmiňovaný Lékařský dům v Praze mluví například fakt, že si jej s oblibou a opakovaně volí české celebrity a dokonce i zahraniční klienti zde váží pro kvalitní estetické zákroky několika set kilometrovou cestu! Plastická operace ještě nikdy nebyla tak příjemnou záležitostí.