Kategorie:

Pro koho jsou vhodné plastické operace

Je mnoho lidí, kteří jsou nespokojeni se svým vzhledem. Mnoho z nich řeší tento problém chirurgickými zákroky. Jedním z nejoblíbenějších zákroků je zvětšení poprsí. Tato operace je určená pro ženy, které mají nízké sebevědomí kvůli svým prsům. Metodou, u které se vkládají do prsou implantáty, jsou ohromeny ženy na celém světě. Již několik let je tato metoda jednou s nejčastěji aplikovanou. Důraz je především kladen na kvalitní implantáty a kvalitní chirurgy. Jejich hlavní prací je zajistit, aby výsledek byl přesně podle představ klienta.

Česká plastická chirurgie je na takové úrovni, že nabízí i jiné druhy operací, jak se můžete dočíst na jejím webu http://www.plasticka-chirurgie.us/. Jednou z nich je i liposukce nebo úprava obličeje. Celkový zákrok prsou trvá 40-60 minut. Vždy je prováděn pod úplnou narkózou a jsou vybírány jen kvalitní implantáty. Tato operace se doporučuje ženám, které již neplánují těhotenství. Klientka si může vybírat, jestli chce prsa zvětšit nebo modelovat.

Pooperační stav je především regenerace a hojení ran. Klientka by neměla mít žádnou fyzickou zátěž. Celkové hojení po operaci trvá maximálně 2 měsíce. V tomto období by měl být dodržen klid a pooperační masáže. Klientka by měla navštěvovat pravidelně plastického chirurga. Ten dohlíží, jestli nevznikají infekce a jestli se rány hojí. Plastická chirurgie je jednou z možností, jak zlepšit svůj život. Na rozdíl od bezbolestných zákroků je plastika efektivní a výsledky se dostaví ihned po zákroku.