Kategorie:

Plastické operace

Hormony, hormony, a ještě jednou hormony. To ony, ty malinkaté potvůrky v našem těle mohou za veškeré markantní změny, které se s ním dějí. Mnohdy bývají žádoucí, ovšem někdy dokáží nadělat takovou paseku, že mají za následek velkou nespokojenost člověka s tím, jak vypadá. Věděli jste však, že plastickou operací můžete vyřešit skoro všechno? Je pravda, že chirurgické řešení by mělo přijít na řadu až poslední; až tehdy, kdy už veškeré ostatní neinvazivní metody selhaly. Ovšem když už k němu přijde, mělo by být provedeno s maximální precizností. Zdraví by přece vždy mělo být na prvním místě!

Na lékařské klinice plastické chirurgie v Praze 7 (http://www.plasticka-chirurgie.us/) tomu tam je vždy. A to bez výjimky. Rádi pomáháme ženám a mužům zbavovat se jejich nočních můr. Ale nikdy neprovádíme žádný zákrok za cenu zdravotních komplikací.

Naši kvalifikovaní a zkušení lékaři provádí veškeré známé, i méně známé operace. V popředí na žebříčku oblíbenosti nestojí nic jiného, než zvětšení a zmenšení prsou a liposukce, a potom takové ty menši zákroky v podobě faceliftingu, zmenšení nosu či operace odstátých uší. Co je však velmi diskrétní záležitost, je obřízka. Tu zde provádíme u obou pohlaví. Ačkoliv se jen málokdy v našich podmínkách setkáme s někým, kdo by takovouto operaci podstupoval z náboženského přesvědčení, ženy nás občas navštíví s žádostí o obřízku kvůli neestetickému vzhledu či problémům v intimním životě.