Kategorie:

Plastická operace prsou

Estetická medicína přinesla možnost změnit to, čím nás příroda obdařila. Ne vždy jsme totiž spokojení s tím, co máme. Problém přichází v případě, kdy je naše nespokojenost s naším fyzickým vzhledem opravdu velká. Může dokonce způsobovat vážné psychické problémy. Ženy často podstupují zákrok pro zvětšení prsou. Lékaři provádějí také zmenšení prsou, a to zejména u žen, které v důsledku velkých ňader trpí velkými bolestmi zad. Poměrně častou variantou je také modelace prsou, kterou využívají zejména ženy po kojení.
Zejména ženy často trápí také postava jako celek. Drží nejrůznější diety, sportují, atd. Ne vždy však tento postup zaručuje úspěch. Některých problémových partií vás zbaví pouze liposukce. Liposukce je operační zákrok, který odstraní přebytečné tukové buňky. Je nutné si uvědomit, že pomocí liposukce nemůže být řešena výrazná obezita a nadváha. Po liposukci získáte požadované tvary i v problémových partiích.
Zvětšení prsou i liposukci můžete podstoupit na jediném místě a to v Lékařském domě Praha 7. Postarají se zde o vás zkušení lékaři. Tým lékařů si můžete prohlédnout na http://www.plasticka-chirurgie.us/. Na této klinice vyřeší také odstávající uši, velký nos, přebytky kůže, atd. Neváhejte a objednejte se na vstupní vyšetření.