Kategorie:

Nový bazén na zahradu

Vybrat vhodné místo pro nový bazén je poměrně náročný úkol. Nezáleží pouze na vašich preferencích, ale musíte se také zabývat dispozicemi bazénu. Nadzemní bazény z měkkých materiálů je vždy nutné umístit na rovnou plochu bez jakýchkoli výmolů a dalších nedostatků (například kamenů). Jestliže se chystáte do bazénu více investovat, jistě si pořídíte bazén zasazený do země. Zde sice již neplatí, že musí být nutně umístěn na rovné ploše, přesto byste měli dodržet několik podmínek.
V prvé řadě by měli dům a zahrada korespondovat s tvarem a velikostí bazénu. Vhodné je umístit bazén do místa, kde na vás při koupání nebude příliš vidět. Upřené pohledy sousedů by vám časem nemusely být vůbec příjemné. Tento problém může vyřešit menší zídka, nebo živý plot. Praktické je také neumísťovat bazén v okolí vzrostlých stromů, které by listím mohly znečišťovat vodu v bazénu.
S výběrem bazénu a vhodného místa pro jeho umístění vám pomohou na webové adrese http://www.albixon.cz/. Budete mile překvapeni profesionálním přístupem těchto specialistů. Poradí vám zde také s údržbou bazénu, jeho zazimováním, atd. Výběr a péče o bazén nikdy nebyli tak jednoduché. Zvyšte komfort svého bydlení snadno a rychle.