Kategorie:

Zábavné břišní tance

To, že je jakýkoliv pohyb důležitý. není nic nového pod Sluncem. Ne každý si však libuje v pravidelném navštěvování posilovny, především tedy ženy. Pro ně jsou vymyšleny již dlouhá léta skupinová cvičení pro ženy například ve formě aerobiku a jeho novějších variantách (například step aerobic, dance aerobic) či zumba. Pokud vás však ani tohle příliš nenadchlo, a raději byste využila svých plných ženských křivek, pak jsou to pravé pro vás břišní tance.

Vše však záleží i na instruktorovi. Pokud jste již jako klientka navštívila nejrůznější skupinové lekce, určitě mi dáte za pravdu, že ne každý cvičitel vám tak úplně vyhovoval. Co se týče břišních tanců, vždy je tou nejlepší volbou žena, která v kultuře, ve které se tento druh pohybu vyvinul, sama žila nebo nějaký čas strávila, anebo navštěvovala alespoň lekce u takovýchto žen. Atiya jí je. A zároveň si je velmi dobře vědoma, že má i velký dar své cenné zkušenosti posouvat dále. Tak proč si neotevřít kurzy břišních tanců v Praze?

A jak si Atiya usmyslela, tak se také stalo. Nyní již pátým rokem vyučuje tento smyslný druh tance ženy v Praze. Chcete se i vy přijít podívat na její hodinu, stát se jednou z žen, které dokáží svádět pohybem? Být tou, která ovládá své tělo, je si vědoma svých ladných křivek a umí toho patřičně využívat? Potom již neváhejte ani minutu, a informujte se na internetových stránkách www.atiya.cz.