Kategorie:

Tlumočení a jiné jazykové služby

Pořádáte obchodní jednání se zahraničními partnery a chcete si být jistí, že nedojde k případným chybám v překladu? Této situaci se dá docela dobře zabránit. Stačí si zajistit profesionální tlumočení. Tlumočník často tlumočí nejen mezi jazyky, ale také mezi kulturami. Musí být tedy připraven komplexně. Dobrý tlumočník je pro vás jistotou, že nejde k žádnému faux pas. Tlumočení můžeme rozdělit do dvou kategorií – simultánní tlumočení a konsekutivní tlumočení.

Jestliže potřebujete přeložit důležité dokumenty, musíte se obrátit na překladatele. Překládány mohou být také dokumenty odborné (například technické, právnického rázu, apod.). Některé firmy nabízejí také možnost korektury překladu rodilým mluvčím, který odhalí i ty nejmenší nesrovnalosti. Tato služba je tedy velmi prospěšná. V případě, že hledáte překladatele, stačí si v internetovém vyhledávači najít slova překlady Brno.

Jazyková agentura Hope z Brna nabízí kompletní tlumočnický servis. Objednat si můžete jak konsekutivní tlumočení, tak tlumočení simultánní. Nechybí ani možnost kvalitních překladů od kvalifikovaných osob. Navíc za skvělé ceny. Objednat si můžete také expres překlady, které budou zhotoveny během pár hodin. Pro více informací navštivte www.jazykovyservis.cz.