Kategorie:

Kurzy angličtiny pro skupiny i jednotlivce

Toužíte si procvičit mozek a naučit se přitom něco nového? Zlepšit si výhled na nové zaměstnání, zjednodušit si cestování nebo si zajistit vyšší plat? Mnoho zaměstnavatelů dnes dbá na vzdělávání svých zaměstnanců a těm, kteří si sami zvyšují kvalifikaci, také přidávají prémie. Někteří zaměstnavatelé také pořádají firemní kurzy. Výhodou firemních kurzů je zejména přehled zaměstnavatele o pokrocích všech svých zaměstnanců.
V případě, že nemáte zaměstnavatele, který by pořádal firemní kurzy, můžete se sami přihlásit do jazykového odpoledního či večerního kurzu. Vybírat můžete z mnoha termínů, jazyků i úrovní, takže určitě najdete kurz, který vám bude vyhovovat po všech stránkách. Dnes již není problém navštěvovat kurz s rodilým mluvčím. Jednotlivé termíny kurzů najdete na internetu po zadání slov kurzy angličtiny Brno. Na výběr budete mít skupinové i individuální kurzy, ve kterých budete moci lépe a rychleji rozvíjet své jazykové schopnosti.
Kompletní jazykový servis vám nabízí jazyková agentura Hope, která sídlí v Brně. V nabídce najdete mnoho jazykových kurzů. Dále se tato jazyková agentura věnuje překladům a tlumočením. Kontakty najdete na oficiálních webových stránkách www.jazykovyservis.cz.