Kategorie:

Jazyková škola v Brně

Dnešní doba a především posledních několik kvartálů se nese ve znamení recese a to ekonomiky celkově. To se bohužel záporně odráží také v nabídce pracovních míst a to napříč všemi profesemi. Majitelé českých i nadnárodních firem jsou tedy v pozici, kdy si mohou vybírat. Z posledních údajů vyplývá, že na jedno pracovní místo připadá zhruba třináct uchazečů. A co se posuzuje? Jistou roli hrají jistě sympatie, ale prim májí pracovní zkušenosti a především jazyková vybavenost jedince. Znalost alespoň jednoho světového jazyka je dnes vyžadována prakticky na všech lepších pozicích. Především angličtina na úrovni a to slovem i písmem, by neměla chybět v životopise uchazeče.
Pokud nemáte patřičný základ, nezoufejte. Vše se dá dohnat! Výborný rozjezd i zdokonalení schopností nabízejí například jazykové kurzy v Brně. Na ty se specializuje agentura HOPE, jejíž působnost sahá až o roku 1997, kdy byla založena. Nyní patří ke špičce na trhu. Nesoustředí se však pouze na výuku, zabývají se také překlady či tlumočením (konference, obchodní jednání, úřední jednání atd.).
Vše, co potřebujete vědět, najdete na jejich internetové adrese http://www.jazykovyservis.cz/. Podrobné informace o jednotlivých službách i ceny.