Kategorie:

Tandemový seskok padek aneb zážitek na celý život

Lidé z kanceláří, trávící celé dny na jednom místě (před počítačem), lékaři - neustále se zabývající problémy a bolístkami pacientů, obchodní cestující - zavření většinu dne v kabinách služebních aut, a mnoho jiných lidí, nezmíněných profesí, potřebují občas vyventilovat své pracovní přepětí. Někdo chodí běhat, další jezdí na kole, jiný chodí s prutem k vodě. Ale opravdovým ventilem nahromaděného stresu může být jen opravdu silný zážitek, jakým je příkladně seskok padákem. Jistěže, málokdo z nás má s parašutismem, byť minimální, zkušenost a sami bychom ani seskočit nemohli. Proto je tu tandemový seskok Praha.

Takový tandem je pro "prvoskokana" velice snadná záležitost. Nechá se vyvézt letadlem nad seskokovou plochu, instruktor si jej připne před sebe, celý seskok i s přistáním odřídí. Na prvoparašutistovi je potom už jen vychutnávání opojného požitku z rychlosti větru, skvělého výhledu a vysoké hladiny adrenalinu. 

Kromě odbourání pracovního stresu mohou být tandemové seskoky rovněž skvělým dárkem pro naše blízké k životnímu jubileu. A nemusí jít jen o dvacátníky, třicátníky či nejvýše čtyřicátníky. Jsou zaznamenány případy prvních seskoků i ve věku osmdesáti i devadesáti let! A byly to dámy! I ty už dnes vědí, že seskok padákem je téměř neopakovatelný zážitek a kromě pocuchané trvalé nehrozí sebemenší riziko. Vždyť se říká, že nejnebezpečnější na celém seskoku je cesta autem na a z letiště...