Kategorie:

Kde vašemu kolu rozumí

    Hledáte opravdu profesionální servis kol Praha 10? Máme pro vás fantastickou nabídku. Nechcte si zkontrolovat a seřídit brzdy, kola, řetěz, vidlici nebo tlumič, namontovat blatníky, provést repase či generální kontrolu a vyčištění na místě, kde budou rozumět jak vám, tak i vašemu kolu. Nezáleží na tom, zda jste profesionální závodník, kondiční cyklista, sváteční jezdec, nebo na kole jezdíte třeba do práce, důkladný servis je základ. Samozřejmě, čím častěji a intenzivněji své kolo využíváte, tím častější a důkladnější by návštěvy servisu měly být.
    V případě, že uvažujete o koupi úplně nového kola, jistě oceníte  testovací centrum kol Praha a jeho služby. Půjčte si kolo na odpoledne, na víkend, na týden nebo třeba i déle, pořádně se na něm projeďte a vyzkoušejte si všechny jeho vlastnosti. Pokud se poté rozhodnete si jej pořídit, odečte se vám dokonce cena za půjčovné od výsledné pořizovací ceny.
    Na www.dawe-sport.cz najdete vše, co potřebujete pro dokonalý požitek z jízdy na kole nebo lyžích. Spolehnout se můžete na perfektní profesionální servis, ochotný personál, kvalitní vybavení, bohatý výběr náhradních dílů a služeb, časté inovace a sextra služby pro dlouhodobé zákazníky. Jistě budete spokojeni a přidáte se tak k již mnoha spokojeným stálým klientům. Vše pro cyklisty příležitostné i profesionální.