Kategorie:

Jak vybrat to nejlepší jízdní kolo

Při výběru nového jízdního kola je důležité vycházet ze základních údajů. Jak často máte v plánu na kole jezdit a kolik do jeho koupě chcete investovat? Jestliže patříte mezi začínající a rekreační cyklisty, bude vám stačit kolo z levnější kategorie. V případě, že na kole jezdíte pravidelně a máte na něj vyšší nároky, budete si muset trochu připlatit. S nejlevnějším jízdním kolem byste totiž určitě nebyli spokojeni. S kvalitnějším kolem nebudete muset tak často využít služeb servisu kol.
Zalíbily se vám značky kol Trek či Maxbike? Tyto značky vyrábějí ty nejlepší kola, které jsou na trhu k dostání. Jestliže byste si vámi vybrané kolo rádi vyzkoušeli před jeho samotným zakoupením, máte možnost. Opravdu si neděláme legraci. Společnost Dawe sport nabízí službu testovací centrum kol Praha, která vám umožní na jeden den vyzkoušet vámi vybraný model kola.
Více informací o této službě najdete na www.dawe-sport.cz. Kromě testování kol si můžete vyzkoušet také lyže značky Lusti. Princip je stejný, jako u testování kol. Vyzkoušené lyže či kola si můžete u společnosti Dawe sport následně zakoupit a cena testování vám bude odečtena od základní ceny. Neváhejte a vyzkoušejte si kolo před koupí co nejdříve.