Kategorie:

Extrémní zážitek

Tandemový seskok padákem je zážitek, na který budete vzpomínat celý život. Můžete si jej užít v jakémkoliv věku, ale měli byste pamatovat na svůj zdravotní stav, na kterém seskok především závisí. Celým průběhem vás provede tandem pilot, který k vám bude po celou dobu seskoku připoutaný a bude vám plně k dispozici. Právě díky němu se můžete cítit maximálně bezpečně.

Po podrobné instruktáži s ním nastoupíte na palubu letadla, které se potřebuje dostat do patřičné výšky. Po letu, který trvá asi dvacet minut, tandemový seskok může začít. První fáze je v podstatě volný pád, který ovšem netrvá déle než minutu, ale je tak intenzivní, že vám bude připadat mnohem delší. Poté tandem pilot rozevře padák a vy si můžete začít užívat překrásný pohled na krajinu pod vámi.

Takto poletíte přibližně deset minut. Zde vám bude nabídnuta možnost vyzkoušet si řízení padáku. Tandemové seskoky jsou zakončeny měkkým dopadem na trávník v blízkosti letiště. Celý tandemový seskok si můžete nechat natočit či nafotit a můžete tak si své vzpomínky i z domova kdykoliv připomenout. Pokud máte ve své blízkosti někoho, o kom víte, že je adrenalinovým nadšencem, poukaz na tandemový seskok může být také skvělým dárkem.