Kategorie:

Optimalizace webu a zvýšení návštěvnosti

Slibovali jste si, že vám vaše webové stránky přinesou také nové zákazníky? Zatím se tak ale neděje? Možná je problém v tom, že zkrátka vaše webové stránky nejsou snadno k nalezení. Díky SEO optimalizaci se to ale může rychle změnit! Vaše pozice v internetových vyhledávačích se může pozvednout a noví zákazníci k vám najdou cestu mnohem rychleji!

SEO optimalizace pracuje s mnoha metodami, jako je například analýza obsahu webových stránek, počet zpětných odkazů, tvorba klíčových slov, atd. Jednou ze základních metod je také copywriting. Copywriting je činnost zajišťující napsání textu k propagaci značky, firmy, služby či produktu. Základním cílem této činnosti je proměnit návštěvníka webové stránky v zákazníka. Copywriting může vytvářet například nabídky či popisy výrobků a služeb, PR články, tiskové zprávy, informace o firmě a jejích aktivitách, atd.

Zaujala vás SEO optimalizace a rádi byste nechali optimalizovat také své webové stránky? V tom případě navštivte www.internetstream.cz. Společnost Internet stream se zaměřuje zejména na přání konkrétních zákazníků, takže SEO optimalizace je vždy vytvářena dle vašich přání. Služby této společnosti můžete využít po celé republice – například v Praze, Brně, Olomouci, Zlíně, Jihlavě a dalších městech.