Kategorie:

Obaly a fólie

Přestože jste pravděpodobně jako nepodnikatelská osoba nikdy o společnosti Secupack, s.r.o. ještě neslyšeli, pohybuje se na poli obchodu České republiky již nějaký ten pátek. A co více, dokonce by se dalo říci, že i jednu z dominantních rolí ve svém oboru! Jak již samotný název firmy napovídá, budeme něco balit. Něco bezpečně balit. SECUre PACKaging, SECUrely PACKed – vy, co umíte anglicky, si jistě dokážete přeložit slova, ze kterých název vznikl. Rozsáhlé množství obalových materiálů, to je to, oč tu běží. A dokonce vám je (bezpečně) zabalíme a zašleme na vámi uvedenou adresu během krátké doby. Navštivte náš přehledný e-shop na stránce http://www.secupack.cz/a vyberte si podle vlastního gusta a potřeby!

Taková dopisní obálka má velmi širokého využití. Protože jsme si toho opravdu dobře vědomi, nabízíme je hned v několika barevných i rozměrových variantách. Chcete-li tedy do obálky vložit nějaké narozeninové, výroční, vánoční či vlastně jakékoliv jiné přání, nemusíte v papírnictví nakupovat pestrobarevné papíry, abyste z nich vlastnoručně obálky vyrobili.

Bublinkovou fólií zase potěšíte své ratolesti. Jistě si i vy vzpomenete na období, kdy jste s radostí pukali veškeré bublinky a těšili se z onoho (pro ostatní otravného) zvuku. Potřebujete-li pro své soukromé či firemní účely něco, co vám ochrání zasílané zboží před jakýmkoliv mechanickým poškozením, neexistuje lepší volba. U nás za bezkonkurenční ceny!