Kategorie:

Kočárky pro chlapečky i holčičky

Pokud jste nadšená nastávající maminka, jistě už si pomalu, ale jistě sháníte veškerou výbavičku. Malinké oblečky, postýlku, nejrůznější žužlátka, hračky a podobně. Nicméně na dětský kočárek by měly maminky klást při výběru mnohem větší důraz. Přece jen to budou ony (popřípadě jejich partneři, maminky či nějaké „babysitterky“), kdo s ním budou manipulovat… Za posledních několik let se kočárky změnily k nepoznání, a to jak vzhledově, tak i co do technického směru. Kočárky malinké a lehce ovladatelné, kočárky o něco větší, s malým deštníčkem místo jakéhosi stínítka.
Jistě i některé z vás budou nuceny svými maminkami či staršími tetami, abyste použili ten kočárek, který tak dlouho skladují pro další generace. Nicméně, všichni to známe. Samozřejmě, že pro dítě jsou i takovéto kočárky pohodlné, ale ta manipulace… Člověk aby k tomu ještě několikrát týdně chodil do posilovny, aby toto monstrum zvládnul vozit nebo nedej bože vytáhnout do schodů. Že vám to něco připomíná? Potom se tedy určitě nenechte přesvědčit konzervativními názory starší generace, a navštivte http:/www.maxim-kocarky.cz/.
Zde si ten svůj vybere opravdu každý. Nezáleží, jestli chcete golfový kočárek nebo ten klasický, zda má být pro holčičku či pro chlapečka, anebo jestli čekáte třeba dvojčata. Pro každou vaši situaci se zde najde vhodné řešení. A navíc takové, které zcela určitě zásadním stylem nenaruší váš rodinný rozpočet.