Kategorie:

Darujte zážitky k Vánocům

Občas jsem i nějaký ten dárek vypátral, přestože takové dárky, jako knihy byly důmyslně ukryty na očích, mezi ostatními knihami v knihovně. Jiné se mi však nepodařilo nalézt až do Štědrého večera. Co všechno jsem k vánocům dostal si už nepamatuji. Ale to, co jsem prožil při pátrání si pamatuji a dodnes na to rád vzpomínám. Jako malý kluk jsem se před Vánocemi neustále snažil vyslídit skrýše, kde naši rodiče skladovali dárky k vánocům pro nás, děti

Hmotná podoba dárků po nějaké době zevšední a omrzí. To co však zůstává je atmosféra  a skvělé zážitky, spojené buďto s předáváním daru nebo přímo s jeho obsahem. Geniálním dárkem totiž vůbec nemusí být fyzický předmět (jakých každý z nás dostal za svůj život nepočítaně) ale právě nějaký intenzivní prožitek. Například let balonem, skok padákem, projížďka ve skvělém autě ale také romantická večeře na nevšedním místě. Vzpomínky na takto intenzivní vjem nestárnou a vydrží dlouhé roky!

Abyste si nemuseli namáhat své hlavy vymýšlením nejroztodivnějších zážitků, vhodných právě pro Vaše blízké, je jich spousta připravena právě pro tuto příležitost na adrese www.firmanazazitky.cz. Tam si vybere každý, ať už má zájem o adrenalin, dobrodružství, romantiku nebo příjemně prožitý večer. Ale nemusí jít jen o dar pro druhé - dopřejte sami sobě to, co by druhý pro Vás nemusel tak úplně trefit. A i kdyby se netrefil hned napoprvé, je tam tolik skvělých zážitků...!