Kategorie:

Kvalitní a bezpečná obuv

Jakožto student, který se přestěhoval za svou školou do cizího města, jsem se musela několik let u svého studia živit sama. Musím přiznat, že to nebylo vždy tak úplně jednoduché. Člověku jsou zapovězeny spousty věcí, jen aby mohl zaplatit nájem nebo se alespoň nějak slušně obléct. Na co mi většinou nezbývaly peníze, byly boty. Většinou jsem je tedy „recyklovala“, což znamená, že když nějaká moje kamarádka vyřadila svou obuv, dala mi ji. Tak to často bylo i s oblečením, někdy i s jídlem.

A i přesto, že jsem se snažila tento úděl nést statečně a věděla jsem, že to jednou skončí, ne vždy mi bylo do smíchu. Jsem přece jenom také žena a ženy se prostě rády líbí. Rády nosí hezké, nové oblečení, rády nosí hezké, nové dámské boty. Jednou jsem totiž dokonce recyklovala pánské boty na zimu, protože žádná z kamarádek momentálně nic nevyřazovala.

Studium skončilo a skončila i doba strádání. Tyhle věci za to stojí. Díky škole jsem téměř okamžitě po skončení dostala skvělou pracovní nabídku a dnes je to již šestý měsíc, kdy pracuji v oboru, který jsem vystudovala a jsem za to dobře placená. Navíc jsem i šťastná. Ne každému se poštěstí dělat to, co vystudoval. Proto si také nahrazuji časy, kdy jsem neměla na pořádné oblečení. V mém šatníku je dnes plno slušivých kvalitních kostýmků a dokonce je tam místo i na několikery luxusní boty, kterými jsem si udělala radost nedávno. Nebylo to tehdy lehké období, ale jak jsem řekla, stálo to za to.