Kategorie:

Vyzkoušejte delikatesy a recept Paella

Když se řekne Španělsko, co se vám vybaví? Vzhledem k tomu, že každý máme zcela jiné smýšlení a tedy i jiné asociace se nám s tím lehce spojí, mohl by se tady objevit nekonečně dlouhý seznam slov, které více či méně souvisí se Španělskem. Čím jsme si však jisti je to, že by se na prvních příčkách pohybovala paella. Toto typické španělské jídlo je velmi jednoduché a chutné a dá se připravit na nespočet různých variant – podle toho, v jakém regionu Španělska po receptu pátráme, anebo také podle naší vlastní fantazie a kreativity. Například recept na paellu z oblasti Valencie obsahuje kromě tradičních přísad hlavně králičí maso.


Celý recept na tento velice lahodný pokrm, který zcela určitě bude chutnat celé vaší rodině, máte možnost zdarma nalézt na webu www.bassta.cz. Zcela určitě využijete toho, že zde nabízíme i ingredience na paellu, se kterými byste mohli mít problém je sehnat – například typickou směs koření, bez které by to zkrátka a dobře nebylo ono. Anebo k tomu španělská vína, která doladí chuť pokrmu na maximum…


Je to až s podivem, kolik lidí ještě stále i dnes podceňuje pití vody i přesto, že se informace a kampaně více či méně zaměřené na tuto problematiku na nás valí ze všech stran. Zažíváme jakýsi boom zdravé a bio stravy, jejíž nedílnou součástí je právě pitný režim. To i díky vodě má naše tělo možnost fungovat přesně tak, jak má – a to ať už mluvíme o stránce fyzické či psychické.