Kategorie:

Péče o domácí bazén

vybavení domu již několik let patří také soukromý bazén. Ať už menší nebo větší, bazén se stal součástí našich životů a zvýšil naše pohodlí. Nový bazén je nejen radost, ale také i malá starost. Kromě montáže a napuštění vody se musíte starat také o to, aby byla voda stále čistá. Když víte jak na to, nejedná se o nijak těžký úkol. Stačí několik pravidelných úkonů a vaše voda bude vždy čistá. Péči o vodu byste však měli opravdu provádět pravidelně.
Bez bazénu si svůj život již neumíme představit. Pečovat o čistotu vody znamená za prvé změřit hodnotu PH a množství chloru. Pomocí speciálních přípravků obě hodnoty upravte tak, aby byly jejich hodnoty v normě. Důležitá je také dezinfekce vody a přípravky proti vzniku a růstu řas. Velmi důležitá je také kvalitní filtrace, která odstraní menší znečištění. Rozhodně se vyplatí investovat do kvalitní pískové filtrace. Kartušové filtrace jsou vhodné pouze pro nejmenší bazény.
Pokud si přesto nevíte se znečištěním svého bazénu rady, neváhejte a obraťte se na pracovníka společnosti Albixon. Společnost Albixon je jedničkou mezi výrobci a prodejci bazénů a skvěle vám poradí s jakýmkoli problémem. Kontakty najdete na http://www.albixon.cz/.