Kategorie:

I vaše schody mohou vypadat jako z pohádky

Chcete-li zkombinovat moderní vzhled s precizním provedením, většinou se má za to, že kvůli tomu bude potřeba sáhnout hluboko do kapsy. V dnešní době je však možné kombinovat moderní vzhled a precizní provedení u většiny produktů, proto vás snad ani nepřekvapí, když vám povíme, že právě hovoříme o dřevěných schodištích. Pravděpodobně se vám při tomto slovní spojení vybaví spíše staré, ztrouchnivělé dřevěné trámy uspořádané do schodiště, které jen tak tak drží pohromadě. Pryč s tímto klišé! Schody od firmy SWN Moravia vás překvapí svým moderním vzhledem, možností výběru jak materiálu, tak i designu schodů či zábradlí a celkově zasahovat do procesu výroby schodů.

Ačkoliv tato firma nesídlí v žádném velkém městě, nýbrž ve zcela malinkatém městečku Mladoňovice, dokážete na jejich pobočky bez jakýchkoliv problémů po celém území naší malé republiky. Ba dokonce i v Evropě! Zajímá-li vás více historie této malé úspěšné firmy, která tvoří designy schodů srdcem, i pro tento účel můžete navštívit jejich internetovou stránku www.swn-schody.cz. Kvůli tomu zde však většina zákazníků nezavítává. Zde totiž naleznete veškeré dostupné návrhy pro schodiště právě do vašeho domu!

Nejen dřevěných schodišť se však dočkáte na této stránce. Samozřejmě, že zde nemůže chybět ani zábradlí a další příslušenství. Ale víte vy co? Nechte se překvapit sami – jejich vlastní stránka je opravdu vymakaná do posledního detailu.