Kategorie:

Kvalitní ubyotávní Rokytnice nad Jizerou

Letošní houbařská sezóna je především díky nebývale teplému záři jedna z nejlepších za posledních několik let. Není proto divu, že se tradiční české úsloví “co Čech to muzikant“ mění, alespoň podle některých internetových portálů, na “co Čech to houbař“. Celé rodiny vyrážejí do lesů v očekávání hojného úlovku, který se pak mění v opravdové lahůdky na talíři. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným a nepodniknout výlet třeba na celý víkend? Ideálním místem je horské letovisko Rokytnice nad Jizerou.

Toto město se nachází v okrese Semily v Libereckém kraji, ale především v Krkonoších. Naše největší a nejnavštěvovanější pohoří nabízí mnoho krás, které lze obdivovat i v rámci mykologického lovu. Zmíněné město je výborným výchozím bodem, ve kterém však snadno najdete také jedno z nejlepších ubytování v Krkonoších. V zimě jde rovněž o velmi vyhledávané středisko, především díky obrovskému lyžařskému areálu, který nabízí dvacet osm vleků i čtyřsedačkovou lanovku.

Více informací najdete například na internetové adrese http://www.krkonose.na-dovolenou.eu. Jsou zde k dispozici informace o atraktivních turistických místech i o možnostech ubytování. K netradičním nabídkám patří rafting na Jizeře.