Kategorie:

Brašny na motorku za bezva ceny!

Chystáte se vyrazit na skvělou jízdu na motorce? Potřebovali byste s sebou přibalit pár nezbytných věcí? Jenže kam s nimi. Každý zná ten problém, kdy má příliš mnoho věcí a příliš málo úložného prostoru. Jestli je to i váš problém, jistě využijete praktické brašny na motorku. Mezi nejoblíbenější brašny na trhu patří výrobky značek Louis, Vanucci nebo Motodetail. Vybrat si můžete z mnoha druhů brašen. Rozmanité jsou také svou velikostí. Sehnat můžete brašny v podobě ledvinky, až po brašny větších rozměrů.

Každý motorkářský fanda si jistě uvědomuje, jak důležitá je přilba. Motorky jsou nádherné, rychlé stroje, ale nepatří k těm nejbezpečnějším. Při nešťastné nehodě vám může přilba zachránit doslova holý život. Naštěstí je dnes nabídka opravdu široká a vy si tak můžete vybrat o pravdu kvalitní moto přilby. Moto přileb je hned několik druhů – přilby integrální, vyklápěcí, otevřené, motokrosové, atd.

Nejen moto přilby, ale také boty na motorku by měly být co možná nejkvalitnější. Na motorce se zkrátka počítá každý detail. Boty na motorku se dělí do několika poddruhů – moto obuv sportovní, moto obuv cestovní a moto obuv krosová. Každý druh je určen na speciální činnosti a ty byste měli dodržovat. Jen tak vám můžou boty udělat stoprocentní službu.